Tak pachną Luxure Parfumes

Odkryj luksus z zapachami Luxure Parfumes. Znajdziesz tu znane i nowe zapachy z najwyższej półki. Dzięki perfumom i wodom perfumowanym Luxure będziesz zadawać szyku na co dzień i od święta.

Oto szeroka gama zapachów, wśród których każdy i każda z was znajdzie coś dla siebie:

  • 123 Viva la Fiesta, to kwiatowo-owocowy zapach z piżmowo drzewną bazą. Coś na szaloną imprezę dla niej. (odpowiednik: Carolina Herrera 212 VIP Rose)
  • 1st Class jest mocnym zapachem korzennym dla zdecydowanych i oryginalnych mężczyzn. (odpowiednik: Paco Rabanne 1 Million)
  • Geo Paradiso – woda perfumowana odświeżająca zapachem aromatyczno-morskim. Męski zapach pełen niepowstarzalnego charakteru. Poczuj przygodę dnia i wypłyń na szerokie wody z Geo Paradiso. (odpowiednik: Paco Rabanne 1 Million)
  • I miss you – Field of Flowest jest radosną, nieco egzotyczną, pełną energii kompozycją różano-piżmowo-cytrusową. Przeznaczona dla kobiet, które lubią być zauważone.  (odpowiednik: Miss Dior Rose N Roses)
  • Evergreen z wyraźną nutą jaśminu nadaje się dla pewnych siebie, zdecydowanych pań. Szczególnie polecany wiosną i latem. (odpowiednik: Chanel Chance Fraiche)
  • Momento dla mężczyzn, którzy potrafią z optymizmem korzystać z życia. Nuta zapachowa jest świeża, drzewno-aromatyczna przywodzi na myśl leśne przygody. (odpowiednik: Hugo Boss Now)
  • Temptation o zapachu kwiatowo-owocowym z silnie wyczuwalnymi nutami hiacyntu i jaśminu. Poczuj świeżość i energię z tym wyrazistym zapachem. (odpowiednik: Chanel Chance Tendre)

Te i wiele innych propozycji czeka na ciebie w naszej kolekcji Luxure.

Korzystając z Luxure Parfumes masz szansę spróbować perfum i wód perfumowanych zbliżonych do najsłynniejszych kompozycji zapachowych z linii Chanel, Carolina Herrera czy Davidoff. Wszystko na wyciągnięci ręki i w bardzo korzystnej cenie.

Skip to content