Nasza firma działa na rynku od 1997 roku

O nas

Ludzie używali pachnideł od początku cywilizacji. Piękny zapach wzbudza w nas emocje, pożądanie, ciekawość. Dlatego ważne jest dbanie nie tylko o wygląd, ale o właściwy zapach.

Szukasz asortymentu do swojego sklepu? Chcesz znaleźć zapach dla siebie? A może szukasz czegoś dla bliskiej ci osoby? Na pewno znajdziemy coś w sam raz dla ciebie…

Nasza firma działa na rynku od 1997 roku. Od początku istnienia zajmowaliśmy się sprzedażą perfum i wód toaletowych. W ofercie sklepu znajdziecie głównie perfumy inspirowane oryginalnymi zapachami polskich i światowych marek.

ZAPACH TO EMOCJE I WSPOMNIENIA

Perfumy to niewidzialny, ale nieodzowny element naszej tożsamości

Doświadczenie i zaufanie klientów

Firma działa na rynku od 1997 roku, specjalizując się w sprzedaży perfum i wód toaletowych. Taka długa obecność na rynku gwarantuje doświadczenie i zaufanie klientów.

Bogata i różnorodna oferta

Oferta firmy obejmuje szeroki wybór produktów - od perfum i wód toaletowych, przez kosmetyki firmy Dove, aż po chemię domową znanych marek. Każdy klient znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od swoich potrzeb i upodobań.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Firma oferuje zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną, co pozwala na obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Istnieje również możliwość nawiązania stałej współpracy w celu dalszej dystrybucji proponowanych kosmetyków.

Jesteśmy jedynym dystrybutorem na Polskę perfum firmy Luxure.

Znajdują się u nas również wody toaletowe i perfumowane polskich firm, takich jak: Chatler, Christopher Dark, Cote d’Azure Parfume, Miraculum, Szafir Diadem.

Osobom zainteresowanym szerszym asortymentem proponujemy brytyjskie produkty Constance Carroll i Milton Lloyd oraz francuskie wody toaletowe Predator. Oprócz tego możemy też zaoferować również wody toaletowe innych marek, takich jak: Kobako, Nivea, Cafe, Adidas, Pret-A-Porter, Chanson D’Eau, Blase, Cuba, Whisky, Max Factor, Revlon, Nike, L’Oreal, Taft, Impulse, Gillette.

Dla bardziej wymagających klientów mamy wody toaletowe i perfumowane cenionych firm na całym świecie Calvin Klein, Paco Rabanne, Carolina Herrera, Boss itp.

Szukacie czegoś więcej niż perfumy i wody toaletowe? Nasza oferta obejmuje też kosmetyki firmy Dove oraz chemię domową znanych marek. Możecie tu kupić środki czyszczące i codzienne kosmetyki marek takich jak Ciff, Domestos, Fairy, Yes, Lenor, Ariel.

Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi. Możemy też nawiązać stałą współpracę w celu dalszej dystrybucji proponowanych przez nas kosmetyków.

Skip to content